Skip to content Skip to footer

Srebrna biżuteria geometryczna

Srebrna biżuteria geometryczna to piękny nieco niekonwencjonalny, dodatek do stylizacji. Srebrne kolczyki, bransolety i wisiorki w kształcie trójkątów, kół, kwadratów lub innych figur geometrycznych jest propozycją dla pań, które cenią oryginalną srebrną biżuterię, która będzie wyróżniać je od innych. Srebrna biżuteria geometryczna najlepiej pasuje do prostych, klasycznych ubrań. Nie będzie pasować do sportowych ubrań lub bogato zdobionych kreacji czy T-shirtów z nadrukiem.

    Srebrna biżuteria geometryczna należy tak dobrać, aby wraz ze stylizacja tworzyła spójną całość. Wybierając ją trzeba także zwrócić uwagę na typ urody, długość szyi czy kształt twarzy. Zakładając ją należy także nie zapominać okolicznościach. Srebrna biżuteria geometryczna powinna być dopasowana do okazji.

Srebrna biżuteria geometryczna – jak ją nosić?

    Biżuteria geometryczna to awangardowy dodatek do kreacji. Przypadnie do gustu paniom, które cenią niekonwencjonalne rozwiązania. Srebrna biżuteria geometryczna to kolczyki, wisiorki, bransolety, naszyjniki i pierścionki o różnych kształtach geometrycznych jak koła, trójkąty, kwadraty, prostokąty, romby itd. Warto wspomnieć, że srebrna biżuteria geometryczna jest dostępna w wariancie 2D i 3D. Ważną cechą tworzenia kompozycji z takiej biżuterii jest zachowanie proporcji. Przykładowo do geometrycznego wisiorka najlepiej dobrać delikatne kolczyki, bransoletkę. Srebrna biżuteria geometryczna najlepiej będzie pasować do prostych i klasycznych stylizacji. Długie łańcuszki z efektownym wisiorkiem najlepiej wyglądają z prostą bluzką z dekoltem w łódkę. Biżuteria geometryczna to ponadczasowy trend, noszą ją młode jak i dojrzałe panie. Ciekawym rozwiązaniem jest noszenie dwóch kolczyków, o różnym kształcie. Kolczyki mogą różnić się także kolorem.

Minimalistyczna biżuteria geometryczna

    Bardzo modna jest minimalistyczna biżuteria geometryczna. Minimalizm nadaje subtelności i dodaje elegancji każdej kreacji. Uniwersalne modne wory powodują, że można nosić ją do różnych ubrań zarówno codziennych, jak i wieczorowych kreacji. Poza tym tego typu biżuteria pasuje do wszystkich typów urody. Pamiętać należy, iż czasy, gdy do naszyjnika nosiło się cały komplet (kolczyki, bransoletka, pierścionek itp.) dawno się już skończyły. Aktualnie modny jest umiar. Nie obwieszajmy się jak bożonarodzeniowa choinka i postawmy na jeden awangardowy dodatek. Jeśli zdecydujemy się na geometryczny naszyjnik, zrezygnujmy z kolczyków. Srebrna biżuteria geometryczna ma być dopełnieniem stylizacji, nie powinna zaburzyć uroku elegancji.

     Geometryczne kształty stanowią to modny nowy trend, inspirujący wielu projektantów biżuterii. Proste kształty wyglądają awangardowo i bardzo nowocześnie. W naszym internetowym sklepie znajdują się propozycje srebrnej geometrycznej biżuterii, które wpadną niejednej Pani w oko.

[testimonial_aggregate_rating stars]

[testimonial_aggregate_rating markup_only]