Skip to content Skip to footer

Jaka założyć biżuterię na imprezę?

Biżuterię na imprezę do wieczorowej stylizacji zakładaj, pamiętając aby kierować się przede wszystkim swoim gustem. Kieruj się nim niezależnie czy zakładasz minimalistyczną czy okazałą biżuterię. Pamiętaj, aby wyglądać z klasą dobrym pomysłem jest zachowanie umiaru. Warto w tym celu np: wykorzystać jeden wytworny dodatek lub zestaw delikatnej srebrnej biżuterii. Istotne jest aby czuć się dobrze w biżuterii którą zakładasz. Dobrym sposobem jest gdy postawisz na wybór rodzaju biżuterii który zazwyczaj ci towarzyszy,  dzięki temu zapewnisz sobie efektowny wygląd podczas Twojego wyjścia.

Gdy myślisz aby wybrać jeden dodatek do swojej wieczorowej stylizacji warto postawić na duże okazałe kolczyki. Dzięki nim efektownie podkreślisz linie dolnej szczęki oraz szyję, zwłaszcza jeśli założysz długie srebrne kolczyki z kamieniami szlachetnymi.

Gdy nie jesteś przekonana co do wyboru to musisz wiedzieć, że pięknie zdobione srebrne kolczyki są doskonałym uzupełnieniem do ciemnych wieczorowych kreacji.  Zakładając duże wytworne srebrne kolczyki do takiej stylizacji możesz być pewna  iż nadasz jej charakteru i cudownie podkreślisz urodę twarzy

Doskonałym pomysłem aby Twoja wieczorowa kreacja była jeszcze bardziej wspaniała jest dodanie do niej pięknego srebrnego naszyjnika. Wybierając w tym wypadku biżuterię na imprezę dobrze jest kierować się następującymi standardami:

  • W subtelnych i niewielkich naszyjnikach najlepiej prezentują się szczupłe kobiety
  • Duże naszyjniki doskonale pasują do pań o zaokrąglonych kształtach
  • Długi naszyjnik optycznie wyszczupli sylwetkę
  • Naszyjnik typu obroża pozwoli na optyczne zmniejszenie sylwetki oraz uzyskanie właściwych proporcji

Piękne wypielęgnowane dłonie warto podkreślić wyjątkową srebrną bransoletką oraz przepięknym pierścionkiem z kamieniami. Dopasowana biżuteria będzie doskonałym uzupełnieniem eleganckiej stylizacji oraz wysmukli kobiecą dłoń.

Zakładając biżuterię na imprezę ważne jest aby nie przesadzić z ilością i wielkością biżuterii  szczególnie, gdy  planujesz szaloną zabawę  na parkiecie. Poza wyglądem należy zwrócić uwagę na część użytkową. Srebrna biżuteria poza podkreślaniem Twojej urody ma nie przeszkadzać w trakcie udanej zabawy.  Tak samo jak w przypadku naszyjników należy się kierować podobnymi zasadami w doborze biżuterii na dłoń:

  • Szczupłe panie o powinny zakładać się na delikatne ozdoby lub jedną wytworną
  • Panie o zaokrąglonych kształtach mogą wybierać okazałe bogato zdobione komplety

Gdy zastanawiasz się jaką biżuterię na imprezę wybrać klasyczną  czy nowoczesną odpowiedź jest jedna. Wszystko jest uzależnione od Twojej indywidualności i powinno wpasowywać się w Twój styl. Dobrze abyś pomyślała czy planowana biżuteria na imprezę będzie komponować się z Twoim ubiorem.

Możesz ożywić swoją stylizację gdy wykorzystasz w niekonwencjonalny sposób  klasyczną biżuterię . Podkreślisz w ten sposób swoją elegancję w nowoczesny sposób. Decydując się na klasyczną biżuterie na imprezę warto postawić na ozdoby o interesujących kształtach z dodatkiem kamieni szlachetnych jak np topaz, markazyt, kamień księżycowy, opal czy peridot. Kamienie te w połączeniu ze srebrem są pięknym połączeniem idealne na każdą wielką okazję.

biżuterię na imprezę

Aby osiągnąć efektowny wygląd należy zwrócić uwagę, że wieczorowe kreację mają specyficzny styl.  Aby wygadać oszałamiająco trzeba dołożyć dużo staranności w przygotowaniach. Dlatego też zakładając biżuterię na imprezę należy zachować umiar, kierować się własnym gustem i dobrze się w niej czuć. Obecnie mas ogromny wybór różnych pięknych ozdób dlatego należy zachować równowagę. W tym celu powinnaś przemyśleć jaki rodzaj biżuterii będzie najlepiej wyglądał przy danej kreacji oraz aby połączenie różnych elementów biżuterii nie było kiczowate.

Najważniejszymi regułami przy połączeniu różnych elementów biżuterii na imprezę jest:

  • nie w każdej biżuterii będzie Ci pięknie. Delikatna biżuteria pasuje do szczupłych kobiet a dla pełnych kształtów bardziej pasuje duża biżuteria
  • warto też urozmaicić ubiór i wybierać niecodzienne zdobnictwo i kształty biżuterii, ale musisz czuć się w niej dobrze.
  • Nie zawsze najnowsze trendy są dla Ciebie dobre często o wiele lepiej sprawdza się klasyka