Skip to content Skip to footer

Miłosna biżuteria która przyciąga miłość

Miłosna biżuteria która przyciąga miłość

Miłosna biżuteria może sprawić, że przyciągniesz i oczarujesz swojego wybranka. Dowiedz się jak Ci w tym pomoże. Zwykle kobiety wybierają biżuterię kierując się ich pięknym i efektownym wyglądem.

Okazuje się, że biżuteria z określonymi kamieniami szlachetnymi lub o określonym kształcie , pomoże otworzyć się i przyciągnąć do siebie miłość. Dowiesz się tutaj jaka biżuteria jest najlepsza dla samotnych lub zakochanych bez wzajemności osób a jaka dla będących w związkach gdzie uczucie już przygasa.

biżuteria dla zakochanych
Miłosna biżuteria to moc miłosna ukryta w kamieniach szlachetnych

Czy masz świadomość , że kamienie szlachetne lub ozdobne zdobiące biżuterię, mają subtelną energię, która może mieć wpływ  na Ciebie a nawet przywabić miłość? Dawniej wierzono, że minerały mogły być talizmanem, który wpłynie na twoje życie. Dzięki tym wierzeniom, dziś możemy wykorzystywać energie tych minerałów aby tworzyć piękną miłosną biżuterię, które będzie pomagać Ci przyciągać to uczucie.

Miłosna biżuteria która otworzy Cię na miłość

Myślisz o płomiennej miłości lecz nie potrafisz otworzyć się i wyrazić miłość? Chcesz zwrócić na siebie uwagę kogoś w kim się zakochałaś a on nie zwraca na Ciebie uwagę? Wypróbuj wykorzystać moc miłosnej biżuterii z tymi kamieniami:

Awenturyn to kamień szlachetny przyciągający zainteresowanie tobą oraz doda Ci odwagi dzięki czemu otworzysz się na miłość. Polecany dla osób które przeżyły zawód  miłosny i boją się ponownie zaufać.

Agat to kamień o potężnej mocy przeciągania miłości, który pomoże zobaczyć w Tobie kandydata na patera lub partnerkę. Ułatwi Ci traktowanie przez płeć przeciwną jako dobry materiał na przyjaciela lub przyjaciółkę. Dzięki bransoletce z agatem na twojej ręce będziesz postrzegana pięknie i atrakcyjnie. Moc Agatu pozwoli Ci wydobyć na zewnątrz Twoje wewnętrzne piękno. Jest on polecany osobom zamkniętym mającym kłopot z pokazanie swojej wartości lub osobą które nie są postrzegane jako obiekt pożądania przez płeć przeciwną.

Ametyst, miłosna biżuteria z ametystem jest jest doskonałym wyborem dla samotnych osób pragnących znaleźć miłość. Ametyst wzmocni twoją intuicję, dzięki czemu szybciej znajdziesz się Tam gdzie spotkasz swojego partnera lub partnerkę. Noś pierścionek z ametystem lub wisiorek z ametystem ponieważ biżuteria z tym kamieniem jest modna i ponadczasowa i nie musisz z niej rezygnować z efektownych dodatków dla miłości.

Jaki kamień wybrać aby wzbudzić pożądanie

Jest zakochana lecz Twoja miłość zauważa Cię jedynie jak koleżankę? Kochasz się w nim od wielu lat ? W takiej sytuacji pomocna może być miłosna biżuteria z topazem lub granatem.

Topaz to kamień który przyciąga i rozbudza miłość. Powoduje , że osoba zakładająca biżuterię z topazem zaczyna być zauważana jako romantyk które kocha szczerze i namiętnie.

Granat lub jego bardziej rzadsza odmiana Rodolit to kamień, którego moc ułatwi dostrzeżenie miłości. Gdy obdarujesz biżuterią z granatem swoją ukochaną osobę, kamień sprawi iż dostrzeże ten sygnał. Wówczas może zauważyć miłość która jest niedaleko niej. 

Miłosna biżuteria która może uratować twój związek.

Gdy Twoja połówka coraz rzadziej liczy się z Tobą, gdy czujesz się zdominowana. Zauważasz , że tylko on wszystkim dyryguje . Nie chcesz zrezygnować z tego związku a jedynie przywrócić równowagę, zakładaj biżuterię z rubinem lub turmalinem.

Rubin to kamień wzmacniający poczucie własnej wartości. Biżuteria z rubinem ułatwi Ci być asertywnym i będzie wspierać wewnętrzną równowagę, gdy Twój partner zaczyna dominować.

Turmalin to kamień dzięki Energi którego nie stracisz własnego zdania. Wciąż będziesz kochająca i oddana lecz turmalin pomoże ci odnaleźć równowagę i zachować związek na wzajemnym zrozumieniu.

Miłosna biżuteria która wzmocni Twoje zaufanie

Twoja zazdrość i brak zaufania powodujesz, że czujesz się zmęczona życiem w stresie? Masz kłopot z brakiem zaufania , mimo iż brak do tego powodów. Jeśli masz problem z zaufaniem noś przy sobie miłosną biżuterię z kamieniem zaufania jakim jest szafir. Jest polecany szczególnie tym osobą, których zazdrość niszczy ich związek.

Miłosna biżuteria aby ponownie ożywić uczucia

Pragniesz aby Twój partner był czuły i troskliwy jak dawniej? Zastanawiasz się jak rozpalić ponownie miłość w związku ? Dla osób, które pragną odnowić swój związek i pozbyć się rutyny polecamy miłosną biżuterię z:

Kamień księżycowy to wyjątkowy kamień poprawiający relacje, wzbudza czułość i troskę. Jest świętym kamieniem małżeństwa, którego energia również  pomogą dotrzymać wierności. Dzięki niemu staniesz się ponownie spełnieniem marzeń.

Opal to kamień który spowoduję iż Twoja druga połówka będzie wpatrzona jak w momencie kiedy się w Tobie zakochała. Noś miłosną biżuterię z opalem a jego energia pogłębi i wzmocni miłość do Ciebie.

Miłosna biżuteria na prezent

Biżuteria od partnera będzie wyjątkowym miłosnym dodatkiem, który będąc z Tobą na co dzień będzie umacniał bliskość i uczucie. Warto tutaj zastanowić się nad symboliką i rodzajem biżuterii. Oczywistym jest wykorzystywaniem motywów serduszek.  Piękne wisiorki w kształcie serduszek, sekretniki z wygrawerowaną osobistą sentencją czy pierścionki lub kolczyki z nieskończonością to idealne prezenty wyrażające miłość. Lecz nie ma co się koncentrować na samych motywach serduszek warto zastanowić się nad biżuteria z jednym z kamieni o których pisaliśmy wyżej. Wówczas poza pięknym estetycznym dodatkiem z kamieniem szlachetnym damy moc kamienia która sprawi , że nasz związek będzie jeszcze szczęśliwszy.