Skip to content Skip to footer

Jaką wybrać biżuterię na prezent?

Jest wiele okazji, więc i nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie jaką wybrać biżuterię na prezent. Inną będzie potrzebna biżuteria dla dziewczynki, inną biżuteria dla przyjaciółki, biżuteria dla dziewczyny czy też biżuteria na dzień mamy bądź dzień dziecka. Pragniesz, aby wybrany przez Ciebie prezent na długo zapadł w jej pamięci? To mamy doskonałe pomysły które możesz wykorzystać podczas swoich zakupów.

   Czy wiesz, że personalizowanie biżuterii nie jest pomysłem z naszych czasów? Można powiedzieć, że jest ponadczasowa, gdyż jeśli chcemy odnaleźć jej początki musimy sięgnąć aż do rycerskich obyczajów średniowiecza. Już wtedy powstawały dzieła noszące w sobie więzy uczuciowe, czy osobiste znaki. W klejnotach upamiętniano chwile i ważne daty, często zawierały ukryte przesłania, które były oczywiste tylko dla wtajemniczonych. Takie ozdoby miewały, na przykład, formę portretów zamkniętych w medalionach, wręczano je najbliższej sercu osobie, a poprzez noszenie stawały się gwarancją uczucia i wierności. Niekiedy zamiast wizerunku wystarczały inicjały, a z czasem powracano również do motywów antycznych, chociażby przedstawienia Wenus i Marsa.

Grawerowana biżuteria

   Zastanawiasz się jaką wybrać biżuterię na prezent, którą mógłbyś wręczyć bliskiej osobie? Czy wiesz, że bransoletki, pierścionki zegarki, wisiorki lub naszyjniki mogą stać się niepowtarzalne? Wystarczy, że zdecydujesz się na grawerowanie biżuterii. Podczas kupowania biżuterii warto zadbać o jej unikatowość. Nie oznacza to jednak, że dużo ona kosztuje, dając bliskiej osobie wyjątkową biżuterię wystarczy tylko, spersonalizujesz grawerem. Umiejętnie dobrany napis lub symbol na naszyjniku sprawi, że drugiego takiego na próżno będzie szukać. Niepowtarzalność nie jest jednak jedynym powodem, dla którego warto zdecydować się na takie rozwiązanie. Tego typu prezent to niesamowita okazja, by wyrazić uczucia i utrwalić chwilę w nietypowy sposób. Jak widać, po biżuterię spersonalizowaną można sięgać w każdym, ważnym dla Ciebie lub Twoich bliskich momencie.

   Grawerowanie to jedna z najstarszych metod dekorowania biżuterii. Wykorzystując nowoczesne laserowe grawerowanie możesz nanieść na biżuterię dosłownie wszystko. Wykonać perfekcyjny grawer nawet na bardzo małych powierzchniach.. Grawerowana biżuteria to znacznie więcej niż upominek – to również ogromna dawka emocji. Chcąc spersonalizować wyroby jubilerskie, które masz zamiar zakupić, musisz wiedzieć, że nie na każdą biżuterię można nanieść napis czy symbol.

   Jeśli kupujesz biżuterię z myślą o jej spersonalizowaniu, dobrze zapytać o opinię sprzedawcy. Wybrana bransoletka może być np. za wąska, że manualne wygrawerowanie napisu nie jest możliwe i potrzebne będzie wykorzystanie lasera. Biżuteria idealna pod grawer to m.in.: pierścionki, obrączki, zegarki, sekretniki czy nieśmiertelniki.

Zakup kompletu biżuterii – doskonałe zastanawiając się jaką wybrać biżuterię na prezent

   Bardzo dobrym rozwiązaniem na pytanie jaką wybrać biżuterię na prezent jest kupowanie kompletów biżuterii. To sprawdzony sposób, ponieważ kupując na prezent np. srebrny naszyjnik, który posiada w komplecie srebrną bransoletkę i kolczyki, możemy ułatwić sobie życie w przyszłości. Nie raz klienci cieszyli się, kiedy kupowali coś, co ma jeszcze dodatek do kompletu, bo mówili, że nie będą mieli problemu z kolejnym prezentem Jeśli np. srebrny naszyjnik, który kupiliśmy w formie prezentu, przypadnie do gustu osobie, której go dajemy, to mamy wspaniałą sytuację. Możemy na kolejny raz kupić biżuterię do kompletu. Dodatkowy powód zakupu np: srebrnego kompletu biżuterii na prezent to większy budżet i mniejsze obciążenie finansowe jeśli komplet biżuterii kupujemy wspólnie. Jeden efektowny prezent bardziej będzie cieszył niż kilka mniej okazałych. Ponadto mając większy budżet, możemy spełnić czyjeś marzenia, na które ktoś nie mógłby sobie pozwolić. A czy właśnie nie o to chodzi w kupowaniu prezentów?

Bransoletka to idealna biżuteria na prezent

   Która z pań nie lubi dostawać biżuterii? Chyba nie ma takiej osoby, dlatego jeśli chcemy, sprawić wielką radość a nie wiemy co jej kupić to zamówmy dla niej stylową srebrną bransoletkę. Starannie zaprojektowane elegancki wzór wykonany z najwyższej jakości srebra przepięknie prezentują się na damskiej ręce. Dodatkowo, gdy na bransoletce  zostanie zamieszczona grawerowana dedykacja to ten prezent wywoła bardzo pozytywne emocje i łzy wzruszenia. Bransoletka zawsze jest idealnym rozwiązaniem kiedy zastanawiamy się jaką wybrać biżuterię na prezent.

Srebrne wisiorki sekretniki na zdjęcia  

   Srebrny wisiorek sekretnik w kształcie serduszka, która zawsze będzie przypominała jej o ukochanym dziecku, gdyż w środku znajduje się miejsce, aby wkleić wspólne zdjęcie. Sekretnik na zdjęcie to idealna biżuteria, aby uczcić wasze wyjątkowe więzi. Wisiorek może mieć też owalny kształt. Srebrne modele są ozdobione pięknymi imitacjami diamentów – cyrkoniami, dzięki czemu ta biżuteria ma bardzo delikatny, kobiecy charakter.

[testimonial_aggregate_rating stars]

[testimonial_aggregate_rating markup_only]