O nas

Monarti Wita

Śledzimy światowe trendy ale nie zapominamy także o klasycznych, zawsze modnych i nieśmiertelnych wzorach. Kupując u nas masz gwarancje najwyższej jakości stopu srebra. Dbamy, by kamienie były najlepszych możliwych czystości. Cała biżuteria w naszej ofercie została poddana testom na czystość srebra oraz na obecność szkodliwych metali stanowiących domieszkę srebra. Każdy przedmiot który sprzedajemy w sklepie przeszedł testy pozytywnie. Masz 100% pewności, że kupujesz srebrny wyrób wprowadzony na polski rynek w sposób legalny i nie budzący żadnych zastrzeżeń.

kontakt

Tel. 506 022 485
email: sklep@monarti.pl
Adres: Monarti sp. z o.o. ul. Marii Konopnickiej 9/51 25-406 Kielce

Monarti to atrakcyjne i niepowtarzalne kolekcje ze srebra z kamieniami szlachetnymi

Czarująca Wyjątkowa

Oferujemy niepowtarzalną srebrną biżuterię z wyjątkowymi kamieniami szlachetnymi

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty

kupując u nas masz pewność że:
Wysoka jakość
Oferowana przez nas srebrna  biżuteria wykonana jest z najczystszych dostępnych stopów srebra próba 925 i 930. Dbamy aby wykorzystywane kamienie szlachetne, półszlachetne i ozdobne były najczystsze i najpiękniejsze. Dbamy o wysoką jakość i piękno naszej biżuterii
100% Gwarancji Zadowolenia

Kupując w naszym sklepie internetowym masz gwarancje, że otrzymasz piękny, wartościowy i niepowtarzalny przedmiot. Gwarantujemy 100% zadowolenia z zakupu. Realizujemy zamówienie najszybciej jak to możliwe, zaraz po zarejestrowaniu zapłaty. Tak abyś jak najszybciej cieszyła się z pięknej biżuterii od Monarti

Atrakcyjna Cena
Oferujemy wysokiej jakości srebrną biżuterię po bardzo przystępnych cenach. Jakość wykorzystanych materiałów, modne i nowoczesne wzornictwo, eleganckie i dokładne wykończenie naszej biżuterii daje pewność, że kupują Państwo biżuterię wysokiej jakości po bardzo atrakcyjnej cenie.
Darmowa i ekspresowa przesyłka

Wysyłaną biżuterię pakujemy w piękne ozdobne pudełeczko i efektowny woreczek w sam raz na prezent. Biżuterię wysyłamy do 24 godzin roboczy od zaksięgowania wpłaty, zwykle od razu po zaksięgowaniu wpłaty. Wszystkie paczki są  zabezpieczone przed zniszczeniem i dostarczane są przez Pocztę Polską. Zamówienia powyżej 50 zł posiadają opcję darmowej przesyłki.